Fenixmax
      საბაკალავრო პროგრამა: საზღვაო ნავიგაცია. 1.1 ბ
  1. ათაბაგი რესან
  2. აკოპიანი დავით
  3. ბაკურიძე თემურ
  4. ბერიძე არჩილ
  5. დეკანოიძე გიორგი
  6. დიასამიძე გიგა
  7. ვალეტოვი თემური
  8. ზარუბინი დენის
  9. თედორაძე რუსლან
  10. თურმანიძე აბელ
  11. კორძაძე გიორგი
  12. მამალაძე ბესიკ
  13. საგინაძე გია
  14. ქათამაძე ჯემალ
  15. სირაძე გიგა
  16. ქანთარია გიორგი

 


      საბაკალავრო პროგრამა: გემის მექანია1.2 ბ
  1. ანანიძე ნიკო
  2. ბოლქვაძე თორნიკე
  3. თურმანიძე მირიან
  4. უმეთაძე ზაზა

 


      საბაკალავრო პროგრამა: საერთაშორისო გადაზიდვების ორგანიზაცია და მართვა. 1.6 ბ
  1. მახარაძე რეზო
  2. ოსანიძე თენგიზ
  3. შაინიძე მირზა
  4. აბაშიძე სოფო
  5. ალიბაილი ულვიბაი
  6. ვარშანიძე თამთა
  7. კაკაბაძე გურამ
  8. მახარაძე რეზო
  9. მუსტაფაევ უმიდ
  10. ოსანაძე თენგიზ
  11. შაინიძე მირზა
  12. წაქაძე ანა

 


      საბაკალავრო პროგრამა: საზღვაო ნავიგაცია. 2.1 ბ
  1. ბოლქვაძე ბექა
  2. გორგოშაძე ნოდარ
  3. დავითაძე ირაკლი
  4. დიდიძე ჯაბა
  5. ზოიძე რამაზ
  6. საგინაძე გიორგი
  7. სარუხანიშვილი ლაშა
  8. ფოფხაძე თემურ
  9. კვინჩია სერგო
  10. ძნელაძე ირაკლი
  11. კარახასანოვი სედატ
  12. სურმავა ნიკა
  13. მუთიძე ლაშა
  14. ქათამაძე ნოდარ
  15. ლაბაძე ზურაბ
  16. ჯაბნიძე გელა
  17. ვერეშჩიაკი ალექსანდრე
  18. ტონაკანიან არტიომ
  19. დუმბაძე გიორგი
  20. ასამბაძე გიორგი
  21. გოგიტიძე ლერი
  22. აზაროვი რომან
  23. ბერაძე ილია
  24. ქათამაძე მამუკა
  25. მგელაძე გელა
  26. მორჩილაძე კონსტანტინე
  27. ველიკანოვი თემურ
  28. ღლონტი გივი
  29. წითელაძე ბაგრატ
  30. ჭუბაბრია დავით
  31. ჩორგოლაშვილი ზურაბ
  32. ბუკია გიორგი
  33. მექვაბიშვილი ზაზა
  34. ზაქარაძე თემურ
  35. ბაგდასაროვ მიხეილ
  36. არზიანი გოგა
  37. გორგოშაძე ლევან
  38. კლიუკოვსკი ერიკ
  39. ხინველი გიორგი
  40. ცეცხლაძე მოგელი
  41. ცეცხლაძე თემურ
  42. ბალაძე რესან
  43. ხიმშიავილი ფირუზ
  44. მეგრელიძე დავით
  45. ანთაძე ირაკლი
  46. მურვანიძე რატი

 


      საბაკალავრო პროგრამა: გემის მექანია. 2.2 ბ
  1. ბერიძე მერაბი
  2. ბერსანაძე ლაშა
  3. მახარაძე გურამ
  4. შარაძე დავით
  5. ქირია ვალერი
  6. დოლიძე გიორგი
  7. გოგოძე ვალერი
  8. ოვაკიმიან ალბერტ
  9. კერიმოვი რინატ
  10. კოჩაძე ბაჩა
  11. შაინიძე რამაზ
  12. მამეშვილი დავით
  13. მაკოვეი ნიკიტა
  14. ძირკვაძე მალხაზ
  15. სურმავა ვახტანგ

 


      საბაკალავრო პროგრამა: საერთაშორისო გადაზიდვების ორგანიზაცია და მართვა. 2.6 ბ
  1. ახვლედიანი გელა
  2. ბადალოვ ნახიდ
  3. ვარშალომიძე ქეთი
  4. ზარნაძე თეა
  5. კალაჯიშვილი რეზო
  6. სარჯველაძე ეკატერინე
  7. სირაბიძე თენგიზი
  8. ტაბიძე მარიამი
  9. ფუტკარაძე გიორგი
  10. ხიმშიაშვილი ბექა

 




      საბაკალავრო პროგრამა: საზღვაო ნავიგაცია. 3.1 ბ
  1. აფხაზავა ნოდარ
  2. ახობაძე ირაკლი
  3. ახმედოვი ელდარ
  4. ბჟალავა ბექა
  5. ბოლქვაძე გიორგი
  6. კერიმოვი ელდარ
  7. ნადირაძე ლაშა
  8. ნაზაროვი გიორგი
  9. ჟოჟაძე დავით
  10. პეტროსიანი ენრიკო
  11. სურმანიძე დაჩი
  12. სტეპანიანი იური
  13. სარიევი როლანდი
  14. ტეპანოსიან კარენ
  15. ფაღავა ალექსანდრე
  16. ცაგოიან დავით
  17. ჯინჭარაძე ჯიმშერ
  18. ჭინჭარაძე რომეო
  19. გორგილაძე ვაჟა
  20. მამულაიშვილი ელდარ
  21. მიქაძე მიხეილ
  22. ჯიბლაძე ლაშა
  23. ფარტენაძე გიორგი
  24. ხოლოდი რუსლან
  25. კილასონია ჯონდი
  26. გოგიავა მარლენ
  27. მირცხულავა თორნიკე
  28. ქათამაძე ლევან
  29. ნაჭყებია ზურაბ
  30. აბესლამიძე ჯუმბერ
  31. ჭკადუა გიორგი
  32. დარმანიან აგვან
  33. კომახიძე მალხაზ
  34. ნიკოლაიშვილი არჩილ
  35. დიასამიძე რევაზ
  36. აგაჯანიანი ედუარდ
  37. გოგუაძე ბესიკ
  38. დავითაძე გოგიტა
  39. თედორაძე ირაკლი
  40. კონცელიძე ვახტანგ
  41. ნაგერვაძე ჰამლეტ
  42. შერშოვ იური
  43. დევაძე მამუკა
  44. დევაძე ანდრეი
  45. ახობაძე თენგიზ
  46. გუჯაბიძე გიორგი
  47. ნაჭყებია დავით
  48. ნიკოიანი ვასილი
  49. ფუტკარაძე როდამ
  50. მასალკინ დავით
  51. ბერიძე სულხან

 


      საბაკალავრო პროგრამა: გემის მექანიკა. 3.2 ბ
  1. მახარაძე არჩილ
  2. სურმანიძე მამუკა
  3. ჩოლობარგია ბაჩანა
  4. სოსელია ნემო
  5. გორაძე მამუკა
  6. გიორგაძე გელა
  7. მხიტარიან აიკაზ
  8. აკოპიან მნაცაკან
  9. ღომიძე ავთანდილ
  10. თურმანიძე მინდია
  11. ჩოგაძე კობა
  12. წულუკიძე მირიან
  13. არუთინიანი გევორგ
  14. ტუმასიანი ლევონ
  15. ჯინჭარაძე ავთანდილ
  16. პოღოსიან არტემ

 


      საბაკალავრო პროგრამა: საერთაშორისო გადაზიდვების ორგანიზაცია და მართვა. 3.6 ბ
  1. გორგილაძე გოდერძი
  2. დავითაძე თეა
  3. ვაშაყმაძე მიშა
  4. თაბაქიძე შორენა
  5. კაკალაშვილი გიორგი
  6. მიქელაძე ინეზა
  7. მიხაილუტა გეორგი
  8. ოდიშარია გიორგი
  9. ტრაპაიძე დავითი
  10. ქათამაძე ილონა
  11. შავლიძე გიორგი
  12. შარაძე ნინო
  13. ცინცაძე ჯაბა
  14. ჯაყელი თამარ
  15. ჯინჭარაძე ინგა

 


      საბაკალავრო პროგრამა: საზღვაო ნავიგაცია. 4.1 ბ
  1. ასლანიანი რომან
  2. გორგილაძე ასლან
  3. ზაიცევი რობერტ
  4. ზოიძე ნიკა
  5. თედორაძე ომარ
  6. იობიძე თორნიკე
  7. კონცელიძე შუქრი
  8. მახარაძე ჯონი
  9. ოციანი ვიქტორი
  10. ორაგველიძე ბიძინა
  11. ტარიელაძე გოგიტა
  12. ჭოლარია გივი
  13. ჯაბნიძე რაულ
  14. ხუხუნაიშვილი თორნიკე
  15. ართმელაძე ვალერი
  16. ლორია მამუკა
  17. ფურცხვანიძე მიხეილ
  18. ჩინჩალაძე დავით
  19. ქასრაძე ლაშა
  20. არჩვაძე ბეგლარ
  21. აქიაზი ოღუზქაან
  22. ონურ თურქდაი
  23. დენიზ ერქაია
  24. ჰასან იავუზ ნალქირან

 




      საბაკალავრო პროგრამა: გემის მექანიკა. 4.2 ბ
  1. ჯიხაძე თორნიკე
  2. იმნაძე გივი
  3. ფაღავა ირაკლი
  4. დავითულიანი ბერდია
  5. ქურდობაძე ოთარ
  6. ბერიძე ალეკო
  7. დევაძე ირაკლი
  8. აბუსერიძე გიორგი
  9. ტაკიძე მინდია
  10. ჭაღალიძე რამაზი
  11. როდინაძე ჯენერი
  12. ცინცაძე რამაზ
  13. თევზაძე კობა
  14. აფაქიძე ავთანდილ
  15. ჯაიანი რომან
  16. სიხარულიძე ირაკლი
  17. მარკარიან ალბერტ
  18. სანთელაძე ოთარ
  19. თებიძე რამაზ
  20. სარქისიანი ალბერტ
  21. ლომთათიძე დავით
  22. მახაჭაძე ზვიად
  23. სხირტლაძე ზვიად
  24. შაყულაშვილი რამაზ
  25. შაყულაშვილი რევაზ
  26. წულუკიძე გრიგორი
  27. შაინიძე მამუკა
  28. ჩამბა თამაზ
  29. ჩხაიძე თენგიზ
  30. ზოიძე სიმონ
  31. ფაჩულია დავით
  32. ბერიძე ჯიმშერ
  33. ახმედსაფინი სერგო
  34. რამიშვილი გიორგი
  35. სტეპანიანი ზარზან
  36. ხინკილაძე არჩილ
  37. ხარაზი სულხან
  38. ვარშანიძე გოდერძი
  39. სირაძე რუსლან

 


      საბაკალავრო პროგრამა: საერთაშორისო გადაზიდვების ორგანიზაცია და მართვა. 4.6 ბ
  1. ბარამიძე ირაკლი
  2. დოლიძე გურამ
  3. თავდგირიძე თორნიკე
  4. კახიძე მირანდა
  5. მამედოვა როზა
  6. მიქავა თათია
  7. მიქელაძე გიორგი
  8. მიქელაძე მურმან
  9. ნაგერვაძე ასლან
  10. პაქსაძე ამირან
  11. საგინაძე კახა
  12. სვიაკაური თამარ
  13. ცინცაძე გოგიტა

 


      სამაგისტრო პროგრამა: სატრანსპორტო ლოგისტიკა. 1.6 მ
  1. აბაშიძე გოჩა
  2. ანთაძე ანა
  3. ბასილაშვილი
  4. ბერიძე მამუკა
  5. გოლომანიძე გოჩა
  6. ვარშანიძე სალომე
  7. ნაკაშიძე ამზარ
  8. ტუნაძე ირაკლი
  9. ფუტკარაძე თენგიზ
  10. შავაძე ლაურა
  11. შერვაშიძე დავით
  12. ჩოხარაძე გელა
  13. ცხომელიძე რეზო

 


       სამაგისტრო პროგრამა: სატრანსპორტო ლოგისტიკა. 2.6 მ
  1. გერგაია ბექა
  2. მიქანაძე გიორგი
  3. ჯორბენაძე აზა

 


      

 
























საკონტაქტო ინფორმაცია

ბათუმი, მახინჯაური, თამარ მეფის გამზირი N 38
ტელეფონი: +995 790 29 25 25
ფაქსი: + 995 322 25 42 32
E-mail: info@bntu.edu.ge